OOTD: 11072014
VEST: Monki / PLUUS: Cubus / PÜKSID: Kappahl / KAELAKETT, KÄEKETT: Lindex / KÕRVARÕNGAD: H&M / PRILLID: Cropp Town

Kuna mulle hullult meeldivad kõik outfitipostitused teiste blogides, siis tekkis tahtmine ka enda tänane outfit üles pildistada. See uus vest on nüüd mu igapäevane kaaslane. See on selline riideese, mis sobib reaalselt iga asjaga. (Okei, ballikleidid välja arvatud. :D) Ise poleks seda ilmselt poeletilt üles korjanud, aga mu super stiilitunnetusega norrakad mõlesid seda nähes kohe minu peale ja nii see minu juurde lendaski. (Jah, selle sõna kõige otsesemas mõttes.) 

Nagu eelmisest lõigust juba aru võis saada, on mu Norras elav tädi oma kahe tütrega ka nüüd Eestis ja ütlemata hea meel on neid näha! :) Üks päev käisime Kuremaal, et end korraks vette kasta. Päevitada ma kahjuks ei saa, kuna sellel aastal lõi mul lampi päikeseallergia välja. Liiga pikalt või liiga intensiivse päikese käes olles läheb nahk punaseks nagu oleks kuuma vett peale valanud, ja hakkab sügelema. :/ Ühe öö veetsin Siimustis Annabeli juures. Sõime head, grillisime vahukomme ja jõime mojitot. Väga tore õhtu oli. :) 
Eile käisime Pappa Pizzas (mitte Annabeliga) ja suur oli minu üllatus, kui 10 min enne sulgemist astus sisse Stig Rästa ja küsis, kas süüa saab. :D Poleks arvanud, et Jõgeval nii juhuslikult sellist tegelast kohata võib. Täna ööbin vanaema korteris ja olen tüdrukutele seltsiks. :)

♥ bb ♥

Sildid: