TALLINN: 02082014 - päev 2

Mul on kohutavalt piinlik, et see postitus siia nädalase hilinemisega jõuab. Lihtsalt tegemist on nii palju, et blogimiseks pole üldse aega. Loodetavasti korvab selle postituse pikkus aja, mil blogist eemal olen olnud. PS: pilte on väga palju.


Oli laupäev. See päev koosnes vanglatest.. venelastest.. ja ilusast helesinisest veest. Kas keegi on kuulnud endisest vanglast Patarei?! See asub suhteliselt Lennusadama lähedal. Tegu oli nö "muuseumiga". Hoones sai ise vabalt ringi käia ja uurida. Seinad olid väga koledad, kõik värv koorus maha, koridorid olid külmad ja kongid räpased. Maja oli väljast iseenesest väga lahe, aga kõik, mis oli seespool, tekitas minus kõhedust ja vastikustunnet, olgugi, et nägudelt võib lugeda, et kõik on väga mõnus. :D Tingimused olid kohutavad ja ikka uskumatu, et seal veel mõned aastad tagasi vangid sees olid. Kogemus oli huvitav, aga teist korda sellist asja näha ei tahaks. 

Järgmine sihtpunkt oli Rummu karjäär. Ma arvan, et ma pole ainuke, kes sellest kohast imelisi pilte näinud on, aga senimaani tõesti ainult pilte. Kuni otsuseni see koht ise üle vaadata. Ja ei pidanud pettuma.


Esimene asi, mis silma hakkas, olid liivamäed. Miskipärast meenutasid need mulle tohutult filmi Jääaeg. Tegelikult ei olnud seal üldse liiva, ainult kruus. Vesi oli siiski nii imeliselt sinine, et unustasin, et olen ikka Eestis. Kuna tegu on karjääriga, siis piisas mõnest sammust ja vesi oli juba üle pea. Koht muidu oli tõesti väga kaunis ja vees asetsevad vanglahooned annavad sellele kohale kuidagi erilise vibe'i. Ainus, mille üle nuriseda, on see, et koht oli metsikult venelasi täis, noored telkisid, jõid ja räuskasid. Siiski soovitan see koht kindlasti üle vaadata! ;)


PLUUS: enda õmmeldud / SEELIK: enda õmmeldud / RIHMIKUD: FB Mannu's Fashion Glämm / PRILLID: Cropp Town / KÄEVÕRU: Lindex / KÕRVARÕNGAD: Expressions

♥ bb ♥


Sildid: ,