TALLINN: päev 1


SÄRK: Cubus / PÜKSID: Cubus / RIHMIKUD: FB Mannu's Fashion Glämm / KOTT: Reserved / KÄEVÕRU: Lindex / KAELAKETT: random, second hand / SÕRMUSED: H&M

Olen nüüd Tallinnas (õigem oleks öelda lihtsalt Harjumaal) täitsa kohal, täpsemalt Viimsis. Rong jõudis 10:20, ostsin rohelise kaardi, isikustasin ära selle ja nüüd saan ühistranspordiga täitsa tasuta sõita. Käisime 'kodus' ehk siis Annabeli juures, viisime mu kodinad ära, sõime pannkooki, mõtlesime tükk aega, mida teha ja pika mõtlemise järel sõitsime linna tagasi (Viimsist Tallinnasse, kui kellelegi jäi arusaamatuks). Käisime läbi mõnest poest, sain mõned vajalikud asjad, Kaubamaja ilumaailmast natuke kulmustuffi ja Expressionsist ühed ammu soovitud kõrvarõngad. Aega meil väga palju ei olnud, pidime tagasi Viimsisse ka jõudma, et kinno kella viiesele seansile jõuda. Valitud filmiks osutus Sex tape, mis oli üpris naljakas (mida muud ühelt komöödialt ikka oodata on?!). :D Ma olen filmide arvustamises üsna kehv, nii et ütlen ainult nii palju, et ei kahetse valikus, aga uuesti ilmselt ei vaataks. Viimsi kino muide on suhteliselt uus ja no andke andeks, aga ma lihtsalt pidin sellest tualetist pilti tegema, sest no nii ilus. :D Kinosaali laes on ka ülilahedad sinised tuled, mille valguses mu uus küünelakk reaalselt helendama hakkas, ma oleks hullult tahtnud sellest pilti teha, aga no rahvas oli saalis juba jaaaa ma parem ei hakanud. :D Pärast filmi tegime kinomaja kõrval mõned pildikesed, sest no millal Elo pilte ei tee?!


Õhtupoole laenasime mulle ühelt lahkelt inimeselt ratta, sõitsime natuke ringi, käisime veel korra mere ääres ka. Tegelikult oli hästi ilus õrnroosakas päikeseloojang, aga piltide peal ei tule see üldse välja kahjuks. Igaljuhul on õhtud juba tunduvalt jahedamad kui varem ja päris lühikeste pükstega ikka naljalt välja ei lähe. Ja mingid hullud käisid veel ujumas sellisel kellaajal. 

Mul on nii hea meel siin olla, tõsiselt hea meel on olla eemal Jõgevast mõneks ajaks, koos nii imelise neiuga. Ma olen hetkel nii õnnelik ja kõik mured on justkui ununenud, seljataha jäänud. Naudin igat siin oldud hetke ja olen tohutult tänulik võimaluse eest siin viibida. :)

♥ bb ♥

Sildid: ,