Koeravaimustus

Selle nädala esmaspäeval tuli tänu ootamatult lühenenud koolipäevale spontaanne otsus minna Tartusse, et teha seekord väga põhjalik ülevaatus kõikvõimalikes poodides ja täiendada oma suverõivastusvarusid. Mission accomplished! Jäi veel aega ülegi, et saada kokku oma hea sõbranna Marisega, käia söömas ja siis veel terve tunnike olla kõige õnnelikum maamunal, sest Marise pisike Max on meganunnu!


Meie kõhud täitis Kaubamajas olev Gustav Gastro Cafe. Mina käisin seal esimest korda. Koht ise on väga mõnusa interjööriga, teenindus on suurepärane ja ega toidul ka väga viga polnud. Tellisime mõlemad rebitud liha salati grillkartuli ja laimi-pesto tšilliga. Liha ja kartulid olid väga head, aga ülejäänud osa toidust oli pisut liiga hapukas minu maitsele. Uuesti seda ei telliks, aga midagi muud nende valikust prooviks kindlasti. 


See on nii tore, kuidas kutsa nii õnnelik on, kui keegi koduuksest sisse tuleb. Tundsin, kuidas mul õnnehormoonide tase tõusis lakke kui seda pisikest süles hoidsin. :D Lihtsalt nii armas, et mul pole rohkem sõnu.xoxo

Sildid: