Must-valge


Täpselt nädal tagasi tulin Pärnusse ja ajastus ei oleks saanud olla parem, sest päike otsustas teha pärnakatele pai ja paistis peaaegu terve nädal järjest. Nii viis tee ka mind kõikvõimalikel vabadel hetkedel randa ilma nautima. Esimesed 3 päeva tegin seda üksi, reedel tuli mulle Viimsist seltsilisi, kellega nädalavahetus meeldejäävalt mööda sai saadetud. 


Reedel tuiasime Annabeliga rannapargis, käisime linnas, vaatasime jalgpalli ning Pärnu kohustuslike tegevuste nimekirjast saab maha kriipsutada ka öise ujumise ja kõhutäite Steffanis. 


Laupäeval ajasime ennast hommikul nii vara üles, kui unerežiim seda lubas ja suundusime legendaarsesse Pärnu randa. Päike küttis meeletult, vesi oli megamõnus ja puhkus level maksimum. Käisime Pizzahundis söömas, sest Steffani järjekord suvel on pikem kui uue H&M'i avamisel. Pärast lõunapausi tegi ilm natuke vingerpussi ja saatis meile vihma kaela nii pea kui olime oma tekid uuesti liivale laotanud. Meie õnneks ei teinud ilm vähemalt nii hullu pööret üleujutuste poole nagu oli Tartus. Vaatamata sellele saime päikest korralikult ja isegi nii palju, et põhiline lause, mida ma ülejäänud aja Bella suust kuulsin, oli "ma ei saa istuda".


Ülikihvt on see, et Hedon Spa kõrvale on püsti pandud suur ekraan, tribüünid ja lebokotid, et kõik jalka fännid saaksid üheskoos võitude või kaotuste üle hääled ära karjuda. Iga õhtu ma jalgpalli vaadata ei viitsi, aga seal kõik koos Saksamaale kaasa elades oli emotsioon küll mega. Saksamaa edasipääsemise tähistamiseks tegime veel ühe öise supluse ja öösel tundub vesi ausalt niii palju soojem ja mõnusam kui päeval. On siis asi selles, et vesi on soojem kui õhk, või selles, et öösel on pime ja kõik ettevõtmised mitu korda erilisemad, jääb igaühe enda otsustada. 


Eile saatsin oma uued ja vanad sõbrad tagasi Viimsisse. Koosveedetud aeg oli tore ja varsti jälle! 


Reedesesse palavasse päeva sobis seelik imehästi. Kuumade ilmadega ei taha pükstest mitte midagi kuulda. Neid pilte vaadates mõtlen, et peaks endale muretsema ka mõne värvilise-rõõmsa-suvisema seelikuvariandi, sest must-valge kisub üsna igavaks ja suvel tahaks palju rohkem erinevate mustrite-värvide-lõigetega eksperimenteerida. Reservedist sain soodukaga viimase paari ja just õige suuruse tavalisest paksema tallaga valgeid tenniseid, mis on minu meelest sama olulised kui väike must kleit. Samuti pean ära mainima üliägedad uued kõrvarõngad (justnimelt rõngad), mis on mulle silma jäänud näiteks Rihanna paljudes look'ides. Kui Seppäläs juhuslikult nende otsa sattusin, olin koheselt müüdud.. ja no soodukas oli ka. 


Ärge unustage suve täiel rinnal nautida ja naerda nii palju kui hing ihkab!

xoxo

Sildid: