"Sa hakkad kahetsema.." - Ei, ma ei hakka!

 

Täpselt 2 nädalat tagasi tegin postituse lühikeste juuste inspiratsioonist, mis mind hiljuti tabas. Kui idee tekib, tuleb see teoks teha. Vastasel juhul jääb see idee pikaks ajaks kuklasse kummitama või ununeb sootuks. Elu on piisavalt lühike, et soovida, uurida, katsetada ja avastada. Nagu ma SIIN postituses juba mainisin, olen ma kunagi ammu-ammu oma juuksed lühikeseks lõiganud ja seda pikka aega kahetsenud. Praegu, mitu aastat hiljem, ei oma see enam mingit tähtsust. 
Lõikamas käisin Pärnus Matrix Salongis, sest käisin seal ka talvel ja jäin tulemusega rahule. Seekord õnnestus mul juhuslikult veel ägedama juuksuri kääride vahele saada. Naine oli megalahe, saime kohe jutu peale ja seal oldud aeg möödus naerdes. Ma läksin kohale pildiga ja sain tulemuseks täpselt selle, mida tahtsin. Nii hea tunne oli, kui ta kõigepealt lõikas üle 15 cm jupi lihtsalt maha. Tean, et paljud juuksurid küsivad enne lõikamist mitu korda üle, kas oled otsuses ikka kindel, sest neil endil hakkab nii ilusatest pikkadest juustest kahju, aga see on kliendi "unistuste purustamine". Mida kiiremini otsus teostatud saab, seda vähem aega jääb teistel inimestel sulle öelda, et sa hakkad kahetsema. Sellepärast ei öelnud ma enne juuksurisse minekut kellelegi, et ma selle nüüd ära teen. Seetõttu oli suur ka paljude üllatus. Minult pole vist elusees ühtegi pilti nii palju küsitud. :D 


Ma ise ei oskakski rohkem rahul olla. Teatud hetkedel on on vaja vaheldust ja midagi ekstreemset, et elu igavaks ei muutuks. Juuksekasvuga on mul vedanud ja ma olen üsna kindel, et väga kaua ma sellises pikkuses neid nautida ei saa. Tean, et paljudel on kahju, et nii kergekäeliselt oma pikkadest kiharatest loobusin, aga ärge muretsege, need on varsti tagasi.. võibolla. Tegelikult ei tulnud see otsus mul endal ka täiesti üle öö. Juba mõnda aega kaalusin, kas raatsin või ei. Ma arvan, et aegajalt mugavustsoonist välja astumine annab nii palju uut energiat ja enesekindlust. Ma ei tea palju lühikese-juukselisi tüdrukuid, aga ma loodan, et ma suudan kedagi inspireerida oma mugavustsoonist välja astuma - olgu see siis seotud välimuse, elustiili või mille iganes muuga. Lõppudelõpuks kahetsetakse ikka ainult seda, mis tegemata jäi. 

xoxo

Sildid: