Minul on uus lemmik soeng, kas Sul ka?


Kui ma juulis oma ülipikkadest juustest loobusin, teadsin kohe, et soenguideede postitus on siit blogist veel puudu. Pikkade juustega juba on nii, et tüütu on nendega midagi põnevat ette võtta. Kammimine võtab juba nii palju aega ja vaeva, et patsikeste või lokikeste peale ei taha enam mõeldagi. Lühemate juustega nii palju pusimist ei ole. 


Lihtsuses peitub võlu! Sirged juuksed on alati kindla peale minek. Olgu siis juuksed lühikesed, pikad, ülipikad või missugused tahes.


Taylor Swiftist inspireeritud tukk on midagi, millele ma mõne aja eest oleks pigem EI öelnud. Nüüd seda pilti nähes tekkis aga tahtmine oma mugavustsoonist välja astuda ja midagi uut proovida, sest hei, seda peab ka aegajalt tegema!


Viimasel ajal on paljude tüdrukute seas väga palju populaarsust kogunud half up top knot ehk siis.. pooleldi ülespandud krunn..? poolik krunn..? poolkrunn..? On sellele üldse mingi eestikeelne nimi ka pandud? :D Pean tõdema, et olen üks neist tüdrukutest, kes seda kanda armastab. Tavalist krunni ei ole erilist mõtet teha, sest lühemad juuksetutid jäävad välja turritama, aga kui tahaks juuksed näo eesti ikkagi ära panna, on poolkrunn ideaalne. Nii lõbus näeb ju välja ka!


Teine juuksed-näo-eest-ära variant on pisut pidulikum.. või siis mitte, sest iga päeva peaks tähistama. Ma armastan lokke, sest enamik patse ja punutisi näevad palju paremad välja, kui juustel on mingi nö tekstuur. 


Üle ega ümber ei saa ka lihtsalt lokkidest. Mulle isiklikult nii meeldib see, kuidas need minu näokujuga sobivad. Oma Pinterestis ringi surfates panin tähele, et kõik pildid, mis ma lühikestest juustest salvestanud olen, on lokkis või vähemalt lainelised... :D

Ma loodan, et lühikeste juuste omanikud said siit natuke inspiratsiooni katsetada midagi uut ja olla loominguline, et elu igavaks ei läheks ;) Milline on siit Sinu lemmik? Kuidas Sulle oma juukseid sättida meeldib?

xoxo

Sildid: