STIILIPÄEVIK - Rihanna

Kõigepealt pean ma ütlema, et kui ma mingi internetilehekülje loomise eest südamest tänulik olen, on selleks Pinterest. Minu motivatsiooni, inspiratsiooni ja paljude ideede allikas. Ma võiks seal tundide kaupa surfata ja ilusaid pilte vaadata. Ainuke halb mõju on unerežiimile, sest ei saa ju magama minna, kui nii palju põnevat veel avastamata. :D Aga tegelikult ei tahtnud ma täna Pinterestist rääkida, vaid hoopis sellest, mis mulle seal silma on jäänud. Kui ma peaks valima ühe kuulsuse, kelle järgi terve oma ülejäänud elu riietuda, ütleks ma une pealt ka Rihanna.


Vähe sellest, et ta teeb head muusikat, on tal minu silmis ka äärmiselt kadestusväärne stiil. Ma ei jõua ära imestada, kui hea ta esiteks kõikides asjades välja näeb. Olgu tal seljas 3 numbrit suurem jope või teemantidest kleit - mitte miski ei tundu imelik. Iseenesest mõistetav on muidugi erinevus staaristaatuse ja nö tavainimese vahel. Riietumine on ju eneseväljendusvõimalus ja peegeldab osalt ka inimese iseloomu.


Kõige rohkem meeldib mulle Rihanna juures just see, et ta võib olla üdini naiselik kui ka sportlikult seksikas. Viimase all mõtlen ma seda, et ta riietustes on omavahel kombineeritud klassikalist ja tänavastiili. Täpselt nii nagu mulle meeldib. Väga paljud look'id on sellised, millest saab vabalt ka oma igapäevariietuses šnitti võtta. 


Veel meeldib mulle, kuidas Rihanna lükkab suurte ja säravate ehete kandimsel ümber väite "vähem on rohkem". Paneb mind ennastki rohkem eksperimenteerima ja nagu mulle ikka öelda meeldib - mugavustsoonist välja astuma. 


Ei saa mainimata jätta ka tumedat, eriti just punast huult, mida Rihannat väga tihti kandmas näeb. Ja kui on midagi, mida ta peale laulmise ja super hea välja nägemise veel maailmatasemel teha oskab, on selleks musta huulepulga kandmine nii, nagu see oleks täpselt sama tavaline huuletoon nagu punane.


Kas olete minuga samal arvamusel?

Kõik pildid võetud Pinterestist

Parimate soovidega
Elo

Sildid: