Piilu MOEAKEN 2017 meigiruumi


Moehuvilised on ilmselt juba kursis sellega, et neljapäeval toimus Viimsi BlackBox stuudios noortele moeloojatele suunatud üritus MOEAKEN, mida korraldab Viimsi Kooli õpilasesindus. Minul õnnestus pääseda ka telgitagustesse ja saada osa show-eelsetest toimetustest. 


Üritus ise algas kell 19, millele eelnesid pool päeva kestnud proovid. 16:30-ks olid kohal modellid ja järgemööda hakati neid lavaleminekuks ette valmistama. Kohal olid ka Oriflame meikarid ja abilised, kellel olid käed-jalad tööd täis. Modellidele ja disaineritele oli 2 ruumi, mis mõlemad äärest ääreni inimesi ja riideid täis. Õhk oli juukselakist paks.Ühe peakorraldaja Sophie Alexandra sõnul on nii suure ürituse puhul kõige keerulisem kõik ajaliselt ja koguseliselt omavahel klappima saada. Tööd ja ringijooksmist on palju.


Kui nüüd päris aus olla, siis see oli esimene suur moeshow, mida ma vaatamas olen käinud ja selletõttu puudub mul võrdlusmoment teiste taoliste üritustega, kuid minu meelest oli koht väga maitsekalt kujundatud. Minimalistlik, aga ilus.

Kokku oli 15 osalejat, kelle hulgast valis žürii esikolmiku. Oli kollektsioone, mis jätsid mind totaalselt külmaks kui ka selliseid, mis inspireerisid ja panid mu peas nii mõnedki rattakesed liikuma. Kes teab, võibolla olen varsti ise osaleja mitte pealtvaataja rollis. 😉


Parimate soovidega
Elo 🎀

Sildid: